7 stycznia 2015

Wyróżnienia

Co jakiś czas, na blogach o różnej tematyce, pojawia się łańcuszek wyróżnień przyznawanych blogerom przez innych blogerów. Teraz ta 'łańcuszkowa' akcja zawitała do blogów pocztówkowych i pewnie trwać będzie do czasu, aż wszyscy wszystkich nominują.

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za " dobrze wykonaną robotę ". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób ( informujesz ich o tym ) oraz zadajesz 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

 
Dotarła i na mój blog. Dostałam jednego dnia dwa wyróżnienia:
- od Justyny z bloga Languages from mailbox
- i od Gosi z bloga My FDC and postcards collection
Dziękuję:)

Teraz powinnam przeszukać sieć i wytypować kolejne nowe blogi do nominowania. Ale tego nie zrobię.


Uważam, że wszystkie blogi są wyjątkowe i każdemu należy się wyróżnienie. Bo każdy prowadzi swój blog z pasją i najlepiej jak potrafi.
Czujcie się więc wyróżnieni !!!

Dlatego mówię - wyróżnienia są sympatyczne, ale serdecznie za nie dziękuję. Będzie mi miło, jeżeli będziecie tu zaglądać i zostawiać swoje komentarze.6 komentarzy:

 1. Anonimowy7/1/15 17:39

  Bardzo mądry komentarz. Te nominacje to dziecinada.
  Szkoda, że nie są to 'Wiktory'.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że ja znów zostałam nominowana i nie wiedziałam, co zrobić - to przemiłe, że ktoś wybiera akurat mój blog, ale miałabym znów tworzyć post z odpowiedzią na pytania? Jeszcze myślę, co uczynię. W sumie na moim blogu, o takiej swobodnej tematyce, to by było jeszcze w porządku, ale jeśli ktoś prowadzi bloga typowo pocztówkowego, tak jak Ty, to niekoniecznie chce się uzewnętrzniać i nagle publikować taki post.
  Ja nikogo nie nominowałam, tylko stwierdziłam, że jeżeli ktoś ma ochotę, może sobie odpowiedzieć na pytanka w komentarzach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ewentualna odpowiedź w komentarzach to chyba najlepsza opcja. :)

   Usuń
 3. Ja także nikogo nie nominowałam, bo nie chciałam nikogo nikomu narzucać ;) Nie każdy przepada za takimi nominacjami, bo jakby nie było pytania są czasem osobiste, a nie każdy chce się zwierzać czy zdradzać coś więcej niż wiek, imię i miejscowość.
  Ty wybrnęłaś z tego bardzo pomysłowo, nie powiem, że nie :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakże miło trafić na tak sympatyczny blog! Posty poniżej powiały egzotyką ;) Pozdrawiam najserdeczniej i w chwili wolnego czasu i przy przypływie ochoty - zapraszam do siebie! Ja będę tu zaglądać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana masz świetny blog ! ♥
  jestem u Ciebie chyba po raz pierwszy prawda? Ale na pewno nie ostatni ! ;*
  zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń