10 lutego 2016

Obrazki z Chile

Chile w pigułce. Różnorodne krajobrazy, flora i fauna, zabytki. Do podziwiania.


Niestety brak szczegółowego opisu co jest co. Ale można rozpoznać masyw górski Torres del Paine znajdujący  w południowej części Patagonii, kamienne głowy z Wyspy Wielkanocnej, najwyższą górę Chile a zarazem największy wulkan świata - Ojos del Solado.
Pewnie, przy odrobinie cierpliwości, dałoby się rozszyfrować każdy obrazek.

10 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta kartka :) Można zobaczyć na niej wszystko co najważniejsze i to tylko na jednej pocztówce :) Swoją drogą zastanawiam się co powinno znaleźć się na takiej z Polski... pewnie wybór kilku/kilkunastu obrazków byłby ciężki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. W swojej kolekcji brakuje kartki z Chile. Pocztówka bardzo mi się podoba, a szczególnie pingwin :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się górny lewy widok oraz ten zaśnieżony nad napisem. Chile to chyba interesujący kraj pod względem przyrodniczym. Nawet kartka to pokazuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam identyczną pocztówkę albo bardzo podobną. Teraz nie mam jak tego sprawdzić! Ja jestem nią zachwycona! Twarze najbardziej mnie urzekły :D

  OdpowiedzUsuń
 5. najbardziej na tych zdjęciach podobają mi się te ośnieżone szczyty gór... pewnie nigdy żadnego nie zdobędę, ale zobaczyć je na żywo byłoby cudownie! Chile jest chyba trudnym do zdobycia krajem, ja mam chyba tylko dwie kartki stamtąd.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Chile w pigułce" - lepiej bym tego nie ujęła :). Bardzo mi się podoba ten multiview. Próbowałam wybrać najładniejszą składową tej kartki, ale chyba się nie da - wszystkie są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Te pingwinki mi się bardzo podobają ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna pocztówka, gdyż w jednym miejscu mamy wszystko, co charakteryzuje ten kraj :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tyle ciekawych rzeczy na jednej kartce, super!

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię takie kartki pokazujące charakterystyczne elementy kraju :-). Mnie urzekły zwierzaki :-)

  OdpowiedzUsuń