12 kwietnia 2016

'Rare countries'

Dwie pocztówki z tzw.'rzadkich krajów', rzadko pojawiających się w obiegu postcrossingowym, trudne do zdobycia. Trudne też dlatego,że pocztówek z Polski wszyscy mają pod dostatkiem i nie zawsze chcą się umówić na swap.

Sudan

 Uczniowie szkoły koranicznej w Sudanie

Bangladesz

 Chłopiec z flagą Bangladeszu

7 komentarzy:

 1. Minie jeszcze pewnie sporo czasu kiedy uda mi się zdobyć kartki z tych miejsc (o ile w ogóle taki dzień nadejdzie :D). Nie jestem w stanie zdecydować, która podoba mi się bardziej, bo obie są interesujące :) Gratuluję takich zdobyczy i bardzo, bardzo zazdroszczę! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Krystynko, fantastyczne po prostu!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz racje! Coraz częściej trudniej zdobyć pocztówki z 'rzadkich krajów'. Gratuluje Sudanu, nie wiem czy kiedy kolwiek uda mi się dostać z tego kraju pocztówkę :(
  A Bangladesz udało mi się,ale jednak Twoja podoba mi się bardziej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. kartki, które warto mieć w kolekcji
  Gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
 5. Hohoho, Sudan wymiata! Z Bangladeszu mam już pocztówki, ale tylko i wyłącznie dlatego, że miałam stamtąd penpala. Sudan natomiast jest dla mnie miejscem niedostępnym i nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek ten kraj będzie w mojej kolekcji.
  Gratuluję TAKICH zdobyczy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wierzyłam,że pocztówki dotrą bo często giną, a poza tym ludzie oszukują. Ale udało się i czasami warto zaryzykować wymianę.

  OdpowiedzUsuń